Ana Sayfa

Astra Elektrik


 • Bireysel için 300.000 TL 12 ay %0 faiz, tüzel için 400.000 TL 12 ay %0,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • Online rezervasyona özel 1.600.000 TL’den başlayan fiyatlarla.*
 • 1 Haziran - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında belirli Astra Elektrik alımlarında “easyWallbox” elektrikli şarj istasyonu kurulumu ücretsiz!**


 • *Kampanya 1 Haziran 2024 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Astra Elektrik Ultimate model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Astra Elektrik Ultimate aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
  **Kampanya, 2024 model Astra Elektrik ile birlikte easyWallbox şarj istasyonunu kampanyaya katılım sağlayan bayilerden satın alan bireysel müşteriler için 1 Haziran – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kurulum hizmeti, E-şarj tarafından gerçekleştirilecektir ve kampanya yalnızca kurulum hizmetini kapsamaktadır. Firmanın verdiği zararlardan Stellantis herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Keşif sırasında ortaya çıkabilecek ek ekipman ihtiyacının (kablo, kablo kanalı, devre koruyucu ekipmanlar, yüzey, altyapı vb.) bedeli kuruluma dahil değildir ve ek ekipmanların maliyetleri müşteriye aittir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Opel'in Türkiye distribütörü Stellantis Otomotiv Pazarlama Anonim Şirketi, kampanyanın şartlarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Opel Yetkili Bayilerinden ulaşabilirsiniz.

  Stoklarla sınırlıdır.


  Motor / Şanzıman Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı Kampanyalı Fiyatı
  115 kW
  Ultimate
  1.715.900 TL

  Opsiyonlar Donanım Seviyesi Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
  Metalik Renk
  Siyah Tavan
  Ultimate
  9.472 TL
  4.889 TL