Ana Sayfa

Mokka Elektrik


 • 250.000 TL kredi için 12 ay, %0 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.*
 • Online rezervasyona özel 1.425.000 TL’den başlayan fiyatlarla.**
 • 1 Temmuz - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında belirli Mokka Elektrik alımlarında “easyWallbox” elektrikli şarj istasyonu kurulumu ücretsiz!***


 • *Opel'in Türkiye distribütörü Stellantis Otomotiv Pazarlama Anonim Şirketi, kampanyanın şartlarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  **Kampanya 1 Temmuz 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Mokka Elektrik Ultimate model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Mokka Elektrik Ultimate aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
  ***Kampanya, 2024 model Mokka Elektrik ile birlikte easyWallbox şarj istasyonunu kampanyaya katılım sağlayan bayilerden satın alan bireysel müşteriler için 1 Temmuz - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kurulum hizmeti, E-şarj tarafından gerçekleştirilecektir ve kampanya yalnızca kurulum hizmetini kapsamaktadır. Firmanın verdiği zararlardan Stellantis herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Keşif sırasında ortaya çıkabilecek ek ekipman ihtiyacının (kablo, kablo kanalı, devre koruyucu ekipmanlar, yüzey, altyapı vb.) bedeli kuruluma dahil değildir ve ek ekipmanların maliyetleri müşteriye aittir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Opel'in Türkiye distribütörü Stellantis Otomotiv Pazarlama Anonim Şirketi, kampanyanın şartlarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Opel Yetkili Bayilerinden ulaşabilirsiniz.

  Stoklarla sınırlıdır.


  Motor / Şanzıman Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı Kampanyalı Fiyatı
  100 kW
  Ultimate
  1.553.900 TL

  Opsiyonlar Donanım Seviyesi Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
  Metalik Renk
  Bold Pack
  Ultimate
  7.945 TL
  4.431 TL